Synod on-line​

W Wielkim Poście 2022 wydarzy się wiele synodalnych spotkań i rozmów. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w synodzie on-line organizowanym przez mobilną wspólnotę Pogłębiarka

Aktualnie tworzymy zespół koordynatorów grup i zespół pomocy technicznej. Pracujemy nad tym, by zadbać o wiele szczegółów i całość procesu. Zapisy dla wszystkich chętnych uczestników pojawią się na początku lutego 2022 r.

Cel

  • Tworzymy przestrzeń online dla wielu, którzy chcą być wysłuchani w Kościele.
  • Chcemy mówić o sobie i o Kościele.
  • Dzielić się doświadczeniami i refleksjami o naszym życiu duchowym.
  • Będziemy rozmawiać w atmosferze szacunku i otwartości.

Spotkania

Spotkania przeprowadzimy sprawdzoną metodą wymiany myśli i refleksji w grupie – ignacjańskimi kręgami Magis. Zapewnia ona bezpieczeństwo, bazuje na szacunku, otwartości i szczerości. To dla nas bardzo ważne. 

Każda 8-10 osobowa grupa spotka się on-line 3 razy (np. w 3 wtorki, 8.03, 15.03, 22.03, o godz. 18.00). Spotkania potrwają do 60 min. każde. Przed każdym spotkaniem udostępnimy Wam materiały (strona Sekretariatu Synodu/kanał Youtube Pogłębiarki). Spotkania poprowadzą przygotowani do tego moderatorzy.

Kiedy

Grupy będą spotkać się w Wielkim Poście (od 7 do 31 marca 2022). Każdy uczestnik wybierze dogodny dla siebie termin (np. w 3 wtorki, 8.03, 15.03, 22.03, o godz. 18.00).

Dołącz do nas!

Chcesz dołączyć do grupy? 

Zapisy ruszają 1 lutego 2022 r. Udostępnimy wtedy formularz zapisów dla wszystkich chętnych.