Weekend Liderów Męskich Inicjatyw „Męski Azymut 7”

19 19 people viewed this event.

Już za 2 tygodnie w Wołowie na Dolnym Śląsku odbędzie się spotkanie liderów różnych grup męskich. Od 14 lat gromadzimy liderów środowisk otwartych na współpracę, by wzajemnie uczyć się od siebie, jak docierać i inspirować mężczyzn w naszych wspólnotach i parafiach. W tym roku naszymi gośćmi będzie Bill Moyer z żoną Różą (Róża ma polskie korzenie). Bill jest założycielem organizacji Catholic Men’s Leadership Alliance w Stanach Zjednoczonych, która formuje liderów dla różnych męskich grup rozsianych po wszystkich stanach w USA. Ma niezwykle bogate doświadczenie i wyczucie w prowadzeniu szkoleń. Bardzo chcielibyśmy, by z tego doświadczenia mogli skorzystać zarówno liderzy, którzy prowadzą już męskie grupy, a także potencjalni liderzy, którzy mają w sercu temat prowadzenia męskich grup.

Często popełniamy błędy. Najczęściej nie są to nasze autorskie błędy – ktoś inny przed nami już je popełnił.  Celem naszych spotkań jest uczenie się wzajemne z naszych sukcesów i porażek. Jednak najważniejszą warstwą w wydarzeniu jest wspólne stawanie na modlitwie i budowanie relacji między naszymi środowiskami. To (w duchu synodalności) wzajemne słuchanie i wymiana charyzmatów, oraz zachwyt nad różnorodnością Kościoła, którą możemy odkrywać stając razem w Duchu Świętym.

Link do informacji o wydarzeniu i zapisów: https://mezczyzni.net/aktualne/weekend-meski-azymut-7/

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, odwiedź następujący adres URL: https://mezczyzni.net/aktualne/weekend-meski-azymut-7/ →

 

Date And Time

2023-05-26 @ 18:00 to
2023-05-28 @ 14:00
 

Kategoria wydarzenia

Share With Friends